Panele podłogowe drewniane

Jako firma specjalizująca się w produkcji trwałych oraz urzekających swoim wyglądem litych desek drewnianych, oferujemy naszym Klientom również eleganckie panele podłogowe, czyli deski o konstrukcji warstwowej. Oferujemy Państwu produkty dostępne zarówno w jasnych jak i ciemniejszych odcieniach, których dodatkowym atutem jest zaimpregnowanie ich powierzchni specjalistycznymi olejowoskami.

Panele podłogowe drewniane krakowskiej firmy Panmar to rozwiązania cechujące się łatwością montażu, trwałością oraz bardzo stylowym wyglądem, który zawdzięczają swojej ciekawej strukturze. Posiadamy deski warstwowe w 8 różnych odcieniach o grubości wynoszącej 14 mm. Wszystkie z przedstawionych wyrobów zostały wyposażone w praktyczny zamek typu click. Przygotowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby mogli w niej Państwo znaleźć rozwiązania pasujące do każdego wnętrza.

Podłogi warstwowe (jej wszystkie warstwy są wykonane z drewna, wierzchnia ma grubość 4 mm) posiadają gotową warstwę licową, która jest wykończona olejowoskiem. Dzięki temu podłoga jest gotowa do użytkowania zaraz po ułożeniu, a jej montaż trwa bardzo krótko.Blat kuchenny wykonany z drewna bukowego. Lamele łączone na mikrowczep. Powierzchnia szlifowana, po montażu blat należy zaimpregnować olejem lub woskiem olejnym, ewentualnie polakierować.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.