Współpraca z firmą projektową ARCHETON

Z dumą informujemy, że w Panmar Wood rozpoczęliśmy współpracę z największą w Polsce firmą projektową ARCHETON, która oferuje gotowe projekty domów. Jako producent naturalnych podłóg drewnianych dzielimy się z firmą Archeton naszym doświadczeniem i wiedzą z zakresu stylistycznego i praktycznego doboru podłóg do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, tych mniejszych i tych większych. Dla osób decydujących się na zakup gotowego projektu domu największą korzyścią wynikającą z naszej współpracy jest możliwość zapoznania się z komputerową wizualizacją wybranego projektu, w której wykorzystane zostają podłogi Panmar Wood.

Pierwszym efektem współpracy jest prezentacja projektu domu „MajkaRex” w której pokazaliśmy deski podłogowe naszej produkcji. Mamy nadzieję, że dzięki połączeniu sił firm: Archeton i Panmar Wood oraz możliwościom, jakie dają komputerowe prezentacje 3D, przyszli właściciele nowych domów będą mieli ogromną radość z okazji zobaczenia ciepłego wnętrza swego przyszłego, przytulnego domu jeszcze zanim na dobre rozpoczną przygodę z jego budowaniem.

Zapraszamy: http://www.archeton.pl/img/ws/majkarex/majkarex.html

Wróć

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Zapoznaj się z informacjami Więcej...