Strefa Architekta

Archipanmar

Jeśli jesteś architektem, projektantem wnętrz i jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą zapraszamy na stronę stworzoną specjalnie dla Ciebie. W serwisie w łatwy i szybki sposób można znaleźć materiały do zaprojektowania wnętrza: lite deski podłogowe, drewniane podłogi warstwowe oraz płyty klejone z litego drewna na blaty kuchenne.

www.archi.panmarwood.pl

Panmar zaprasza do strefy architekta i projektanta!

Jeśli jesteś projektantem, architektem, posiadasz biuro projektowe i szukasz kompleksowej obsługi z zakresu wyposażenia wnętrz w podłogi z litej deski, podłogi warstwowej montowanej na instalacje ogrzewania podłogowego czy blaty kuchenne z litego drewna zapraszamy na naszą stronę i do nawiązania stałej współpracy.

Co zyskasz rejestrując się w Strefie Architekta Panmar?

Po zarejestrowaniu w strefie Archi Panmar otrzymacie nie tylko dostęp do naszych produktów rekomendowanych dla projektantów i architektów, ale także wsparcie i opiekę doradcy klienta, który po konsultacjach przygotuje indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Waszego biura projektowego i architektonicznego. Wstępne przeglądnięcie oferty zamieszczonej na stronie pozwoli na zapoznanie się i selekcję produktów począwszy od wyboru zastosowanych technologii, wybarwienia czy struktury deski podłogowej i blatów kuchennych wykonanych z litych lameli drewnianych, łączonych złączem typu mikrowczep. Warto zaznaczyć, że nasze produkty można znaleźć i pooglądać w różnych punktach sprzedażowych rozsianych po całym kraju.

Najlepsze produkty dla profesjonalistów

Mając świadomość jak wymagający są klienci indywidualni przygotowaliśmy dla architektów i projektantów możliwość zamówienia próbnika z naszymi produktami. Takie rozwiązanie skierowane jest tylko dla naszych partnerów i daje możliwość szerokiej i mocno sprecyzowanej współpracy z klientem końcowym. Dodatkowym ułatwieniem znajdującym się na stronie jest katalog z rodzajami tekstur. Po pobraniu katalogu macie możliwość wykorzystania ich w swoich projektach i wizualizacjach przygotowywanych dla klientów. Warto zaznaczyć, że proponowane przez nas produkty to najbardziej prestiżowe i ekskluzywne materiały do aranżacji wnętrz wykonane z wyselekcjonowanych i ekologicznych surowców. Oferujemy także możliwość montażu zamówionych u nas produktów.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Panmar Wood?

Jako firma z ponad 20 letnim doświadczeniem stawiamy na produkty o najwyższej jakości. Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji naszym klientom z zachowaniem najwyższych standardów ochrony środowiska i produkcji produktów ekologicznych. Naszą dumą jest fakt, że w przedsiębiorstwie Panmar Wood produkowane są podłogi oraz blaty kuchenne z materiałów pozyskanych z certyfikowanych lasów, z poszanowaniem oszczędności surowca oraz minimalizowaniu zużycia energii i ograniczaniu odpadów produkcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy z firmą Panmar Wood, która oferuje produkty najwyższej jakości z możliwością dostosowania oferty do spersonalizowanych potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Zapoznaj się z informacjami Więcej...