LITA PODŁOGA DREWNIANA PANMAR WOOD

Lita deska podłogowa Panmar Wood - to produkt ekologiczny, idealny dla osób dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny. Materiał pozyskiwany jest z lasów certyfikowanych, w których przyrost drewna jest większy niż wycinka. Deski dębowe Panmar nie zawierają substancji rakotwórczych ani toksycznych klejów. Wykańczane są naturalnymi olejami i woskami. W późniejszym użytkowaniu nie wymagają stosowania środków chemicznych (czyszczących czy konserwujących). Podłoga ma 16 lub 21 mm grubości. Wyróżnia ją trwałość powłoki wykończeniowej oraz łatwość napraw i renowacji.

Wymiary desek:
grubość: 16 mm, 21 mm
szerokość: 120 mm, 150 mm, 195 mm
długość: 600-900-1200-1800 mm (mix długości w opakowaniu)

Deska lita
1. warstwa olejowosku twardego
2. warstwa olejowosku koloryzującego
3. pióro
4. rowki kompensacyjne
5. warstwa lica
6. wpust

Atutem jest również to, że stanowi dodatkową izolację podłoża i jako produkt naturalny reguluje mikroklimat w mieszkaniu. Pochłania dźwięki, dzięki czemu korzystnie wpływa na akustykę wnętrz. Materiał użyty do produkcji podłóg jest najwyższej jakości. Wszystkie produkty na każdym etapie wytwarzania poddane są wnikliwej kontroli. Cała kolekcja desek obejmuje 20 wzorów zróżnicowanych pod względem klasy drewna, rodzaju wykończenia powierzchni oraz koloru. Dzięki temu podłoga dębowa Panmar Wood, doskonale podkreśla charakter każdego wnętrza.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Zapoznaj się z informacjami Więcej...