Realizacja City Meble Gdańsk

Realizacja City Meble Gdańsk

Galeria zdjęć z Gdańskiej Galerii City Meble. Wykonawca: Woodex Gdynia.
Blaty dębowe w kuchni

Blaty dębowe w kuchni

Zdjęcia kuchni z naszymi blatami dębowymi. Blaty kuchenne dębowe wykonane są z litych lameli drewnianych, łączonych złączem typu mikrowczep. Lamele klejone są na długości i szerokości. Blaty dębowe idealnie sprawdzają się w każdej kuchni.
Drewniane blaty kuchenne

Drewniane blaty kuchenne

Galeria zdjęć drewnianych blatów kuchennych produkowanych w naszym zakładzie. Blaty drewniane to produkt niepowtarzalny, zgodny z najnowszymi światowymi trendami w wykańczaniu wnętrz, kładącymi duży nacisk na harmonię z naturą i zastosowanie naturalnych, ekologicznych materiałów. Produkt idealnie komponuje się zarówno z meblami nowoczesnymi, jak i klasycznymi.
Produkcja Panmar Wood

Produkcja Panmar Wood

Galeria zdjęć z produkcji blatów kuchennych. Jesteśmy producentem litych podłóg drewnianych, drewnianych podłóg warstwowych oraz drewnianych blatów kuchennych.
Podłogi dębowe Panmar Wood

Podłogi dębowe Panmar Wood

Wnętrza z podłogami dębowymi Panmar Wood. Lita deska podłogowa Panmar Wood - to produkt ekologiczny, idealny dla osób dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny. Materiał pozyskiwany jest z lasów certyfikowanych, w których przyrost drewna jest większy niż wycinka. Deski dębowe Panmar nie zawierają substancji rakotwórczych ani toksycznych klejów.
Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Zapoznaj się z informacjami Więcej...