Panmar Wood - Producent litych podłóg drewnianych, drewnianych podłóg warstwowych oraz płyty klejonej z litego drewna, blatów kuchennych i płyty wiórowej obłogowanej.

PANMAR WOOD jest częścią GRUPY PANMAR powstałej w 1990 r. Podstawowym celem naszej działalności jest produkcja najwyższej jakości podłóg z drewna litego. Dążąc do zapewnienia satysfakcji z oferowanych przez nas produktów nie zapominamy o środowisku naturalnym. I tak materiał pozyskujemy z lasów certyfikowanych, w których przyrost drewna jest większy niż jego wycinka.

Naszym głównym zadaniem przy produkcji jest maksymalna oszczędność surowców i ich racjonalne wykorzystanie, przy minimalnym zużyciu energii i ograniczaniu odpadów produkcyjnych. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na zakup odpowiedniego surowca, czego potwierdzeniem jest przyznany nam certyfikat SGSCH-COC-009254.

W Panmar Wood ścisłej kontroli podlega zarówno sam proces produkcji jak i etapy wykończenia naszych produktów. FSC® pomaga zachować lasy dla przyszłych pokoleń. Naszym głównym zadaniem przy produkcji jest maksymalna oszczędność surowców i ich racjonalne wykorzystanie, przy minimalnym zużyciu energii i ograniczaniu odpadów produkcyjnych. Wśród naszej oferty znajdą Państwo płyty klejone z litego drewna czy deskę podłogową w 100% wyprodukowane z materiału posiadającego certyfikat FSC® oraz płyty obłogowane wytworzoną z materiałów posiadających certyfikat FSC® i innych kontrolowanych materiałów.

Z myślą o środowisku i zdrowiu użytkowników nasze podłogi, płyty i blaty z litego drewna wykańczane są naturalnymi olejami i woskami, co całkowicie wyeliminowało konieczność użycia w przyszłości chemicznych środków czyszczących i konserwujących.

Naszą domeną jest dąb

Drewno dębowe to główny surowiec stosowany w produkcji podłóg i płyt klejonych PANMAR-u. Lita deska podłogowa czy płyta klejona z litego drewna Panmar Wood - to produkt ekologiczny, idealny dla osób dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny.

To także piękno i styl odkryte na nowo dzięki nowoczesnym metodom produkcji. Dobrze wiemy, że drewno jest najbardziej wartościowym, odnawialnym zasobem naturalnym od lat stosowanym w produkcji podłóg czy blatów. My postawiliśmy na drewno dębowe, które od wieków cenione jest za wytrzymałość i niezwykłą trwałość. To jednak nie jedyne zalety litych podłóg dębowych. Deski dębowe czy płyty klejone z litego drewna Panmar nie zawierają substancji rakotwórczych ani toksycznych klejów. Nasza podłoga ma 21 mm grubości i wyróżnia ją trwałość powłoki wykończeniowej oraz łatwość napraw i renowacji. Atutem jest również to, że podłoga drewniana stanowi dodatkową izolację podłoża i jako produkt naturalny reguluje mikroklimat w mieszkaniu. Pochłania dźwięki, dzięki czemu korzystnie wpływa na akustykę wnętrz. Materiał użyty do produkcji podłóg w Panmar Wood jest zawsze najwyższej jakości, ponieważ wszystkie produkty na każdym etapie wytwarzania poddane są wnikliwej kontroli. Cała kolekcja desek obejmuje aż 20 wzorów zróżnicowanych pod względem klasy drewna, rodzaju wykończenia powierzchni oraz koloru. Dzięki temu podłoga Panmar Wood, doskonale podkreśla charakter każdego wnętrza. Płyty klejone z litego drewna oferujemy w grubości 40 lub 27 mm, wykonane z jednego z trzech rodzajów surowca dąb, buk, orzech. Płyty oferujemy surowe lub wykończone w technologii PANMARWOOD PROTECTION w kolorystyce CRYSTAL, ONYX, PEARL, QUARTZ.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Zapoznaj się z informacjami Więcej...